Zobraziť štandardnú verziu stránky

Najväčšie úspechy

Paralympijské hry
PH 2020 TOKIO
  • 2. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 3. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 3. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 3. miesto vozíčkari TT4, družstvá, Mihálik Peter
  • 3. miesto vozíčkari TT4, družstvá, Trávníček Boris
PH 2012 LONDÝN
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 1. miesto vozíčkari TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 2. miesto stojaci TT8, jednotlivci, Csejtey Richard
  • 3. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
PH 2008 PEKING
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 2. miesto stojaci TT8, družstvá, Csejtey Richard
  • 2. miesto stojaci TT8, družstvá, Jambor Miroslav
  • 2. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 3. miesto stojaci TT8, jednotlivci, Jambor Miroslav
  • 5. mesto vozíčkari TT4, jednotlivci, Mihálik Peter
PH 2004 ATÉNY
  • 1. miesto stojaci TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
  • 1. miesto vozíčkari TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 2. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 2. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 3. miesto stojaci TT8, družstvá, Csejtey Richard
  • 3. miesto stojaci TT8, družstvá, Mitaš Miroslav
  • 3. miesto stojaci TT8, jednotlivci, Csejtey Richard
  • 3. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
PH 2000 SYDNEY
  • 1. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 2. miesto stojaci TT9, družstvá, Csejtey Richard
  • 2. miesto stojaci TT9, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 2. miesto stojace TT11, jednotlivci, Kašparová Viera
PH 1996 ATLANTA
  • 2. miesto stojaci TT6-10, open, Gáspár Ladislav
  • 3. miesto stojaci TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
  • 3. miesto stojaci TT9-10, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 3. miesto stojaci TT9-10, družstvá, Dovalovszki Emil
Kvalifikačné turnaje
Laško 2021 (Slovinsko)
  • 1. miesto kategória TT4, jednotlivci, Trávníček Boris
Majstrovstvá sveta
Francúzsko 1998
  • 2. miesto kategória TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
  • 2. miesto kategória TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 2. miesto kategória TT3, družstvá, Kánová Alena
  • 3. miesto kategória Open, jednotlivci , Gáspár Ladislav
  • 3. miesto kategória TT9, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 3. miesto kategória TT9, družstvá, Csejtey Richard
Kórea 2012
  • 1. miesto družstvá, Ludrovský Martin
Celje 2018 (Slovinsko)
  • 3. miesto vozíčkari TT4, jednotlivci, Trávníček Boris
Bratislava 2017 (Slovensko)
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Kližan Lukáš
  • 3. miesto vozíčkari TT4, družstvá, Trávníček Boris
Peking 2014 (Čína)
  • 3. miesto vozíčkari TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
Gwangju 2010 (Južná Kórea)
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 2. miesto jednotlivci, Barbušová Oľga
  • 2. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 4. miesto vozíčkari TT4, jednotlivci, Mihálik Peter
Montreux 2006 (Švajčiarsko)
  • 1. miesto jedndotlivci kategória 8, Csejtey Richard
  • 1. miesto družstvá, Csejtey Richard
  • 1. miesto jednotlivci, Csejtey Richard
  • 2. miesto stojaci TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
  • 2. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 3. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 3. miesto kategória TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
Taipei 2002
  • 1. miesto stojaci TT9, družstvá, Csejtey Richard
  • 1. miesto stojaci TT9, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 1. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 2. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 3. miesto jednotlivci, Gáspár Ladislav
Majstrovstvá Európy
Laško 2017 (Slovinsko)
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
Velje 2015 (Švédsko)
  • 2. miesto kategória TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 2. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
Lignano 2013 (Taliansko)
  • 2. miesto kategória TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 2. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 3. miesto kategória TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 3. miesto kategória TT4, družstvá, Mihálik Peter
  • 3. miesto kategória TT4, jednotlivci, Mihálik Peter
Split 2011 (Chorvátsko)
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 3. miesto kategória TT4, družstvá, Mihálik Peter
Janov 2009 (Taliansko)
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Ludrovský Martin
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 1. miesto vozíčkari TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 1. miesto kategória TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 2. miesto kategória TT4, jednotlivci, Mihálik Peter
  • 3. miesto družstvá, Jambor Miroslav
  • 3. miesto družstvá, Csejtey Richard
  • 3. miesto jednotlivci, Csejtey Richard
Kranjska Gora 2007 (Slovinsko)
  • 1. miesto kategória TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 1. miesto kategória TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 2. miesto kategória TT8, jednotlivci, Barbušová Oľga
Lido di Jessolo 2005 (Taliansko)
  • 1. miesto kategória TT3, družstvá, Kánová Alena
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 1. miesto kategória TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 1. miesto kategória TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 3. miesto kategória TT8, družstvá, Csejtey Richard
Záhreb 2003 (Chorvátsko)
  • 1. miesto kategória TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 2. miesto kategória TT2, družstvá, Riapoš Ján
  • 2. miesto kategória TT2, jednotlivci, Revúcky Rastislav
  • 2. miesto kategória TT2, družstvá, Revúcky Rastislav
  • 3. miesto jednotlivci, Koščo Ján
Frankfurt nad Mohanom 2001 (Nemecko)
  • 1. miesto kategória TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 2. miesto kategória TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
  • 2. miesto kategória TT9, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 2. miesto kategória TT3, družstvá, Csejtey Richard
  • 2. miesto kategória TT3, jednotlivci, Kánová Alena
Piešťany 1999 (Slovensko)
  • 1. miesto stojaci TT9, družstvá, Csejtey Richard
  • 1. miesto vozíčkari TT3, jednotlivci, Kánová Alena
  • 1. miesto stojaci TT9, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 1. miesto vozíčkari TT2, jednotlivci, Riapoš Ján
  • 2. miesto stojaci TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
  • 2. miesto vozíčkari TT3, družstvá, Kánová Alena
Štokholm 1997 (Švédsko)
  • 2. miesto vozíčkari TT3, družstvá, Kánová Alena
Hillerord 1995 (Dánsko)
  • 1. miesto stojaci TT9, jednotlivci, Gáspár Ladislav
Štokholm 1997 (Švédsko)
  • 3. miesto kategória TT9, družstvá, Gáspár Ladislav
  • 3. miesto kategória TT9, družstvá, Csejtey Richard

Športovci:

Bývalí športovci:

Zmienky v médiach:

Ďakujeme partnerom