Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Zobraziť štandardnú verziu stránky

Všetko o paralympiáde na jednom mieste a s hviezdnym obsadením!

Všetko o paralympiáde na jednom mieste – PARA TOKIO s hviezdnym obsadením!

Slovenský paralympijský výbor (SPV) pripravil pre fanúšikov paralympizmu aj slovenského športu novú platformu. Každý deň od 23. augusta do 5. septembra budú môcť online sledovať paralympijské štúdio pod názvom PARA TOKIO.

Paralympijské štúdio bude denne prinášať sumár informácií z paralympijských hier v Tokiu. Fanúšikom sa bude prihovárať moderátorka Andrea Imrichová, ktorá bude mapovať dianie priamo v Tokiu a každý deň bude fanúšikom sprostredkovávať zaujímavosti z japonských športovísk. Moderátormi štúdia budú hviezdy FUN rádia Vera Wisterová a Marcel Forgáč, tím posilní aj známy stand-up komik a herec Juraj Šoko Tabaček.

Svoje vysielanie začne PARA TOKIO na kanáloch SPV – youtubovom kanáli spv.tv, facebookovom profile Slovenský paralympijský výbor od pondelka 23. augusta, teda v predvečer štartu paralympijských hier. “Rozhodli sme sa vytvoriť priestor, kde sa fanúšikovia na jednom mieste dozvedia všetko podstatné z Tokia. Pre pandémiu má paralympiáda iný charakter, bude bez divákov, novinári sa so športovcami budú môcť stretávať v obmedzenom režime. Aj to nás motivovalo, aby sme našim priaznivcom priniesli niečo navyše,” povedal predseda SPV Ján Riapoš, ktorého čaká siedma paralympiáda v úlohe športovca.

„Už pri svetovom šampionáte v para hokeji v Ostrave sme si v júni vyskúšali pilotný projekt online štúdia. Pri parahokejových fanúšikoch mal veľký úspech, takže sme mali kvalitný odrazový mostík pre štúdio PARA TOKIO. To bude mať oveľa širší rámec, pretože budeme prinášať informácie z viacerých vzdialených miest a z rady paralympijských športov. Verím, že i fanúšikovia a partneri túto platformu ocenia,“ doplnila marketingová riaditeľka SPV Mirka Mažgutová.

V štúdiu sa diváci môžu tešiť na aktuálne informácie z paralympijských športovísk v Tokiu, ale aj zaujímavé rubriky. Naprílad vlog od našich športovcov zo zákulisného diania v Tokiu. “Paranajky” – to naj z paralympiády alebo čo ste nevedeli, netušili. Predstavíme jednotlivé paralympijské športy, do štúdia zavítajú hostia – úspešní olympionici a paralympionici, ale aj mnohé známe osobnosti spoločenského aj kultúrneho života. Na divákov čaká aj šesť výziev, keď známe tváre z obrazovky vyzvali para športovcov bojovať v ich športových disciplínach. A nebudú chýbať ani súťaže o lákavé ceny. Súťažiť sa na facebooku SPV bude každý deň.

“Koncept štúdia sme pre Slovenský paralympijský výbor vytvorili už pri príležitosti parahokejových majstrovstiev sveta v Ostrave. Sme radi, že sme doň zapojili herca, stand-up komika a veľkého fanúšika športu Stana Staška, s ktorým tvoríme aj obsah štúdia PARA TOKIO. Chceli by sme divákom v online prostredí priniesť všetko, čo by ich mohlo zaujať – informácie priamo z diania, parašport, zábavu, zaujímavosti a najmä množstvo rozhovorov a súťaží,” povedala koordinátorka štúdia Michaela Grendelová z SPR media. “Štúdio sme pripravovali aj v marci počas Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v Jasnej. Vtedy bola hviezdou Petra Vlhová, v štúdiu PARA TOKIO to budú naši najlepší parašportovci. Tešíme sa, že ich ešte viac priblížime fanúšikom.”

Program štúdia PARA TOKIO bude vysielaný denne na sociálnych sieťach SPV a youtubovom kanáli spv.tv od 18tej hodiny. Fanúšikovia si ho samozrejme budú môcť pozrieť kedykoľvek zo záznamu. „Do diania v štúdiu sa budeme snažiť interaktívnym spôsobom vtiahnuť diváka, ktorý bude mať možnosť tipovať víťaza výzvy, alebo hľadať odpoveď na našu súťažnú otázku, na ktorú sa dozvie odpoveď, pozorným sledovaním štúdia PARA TOKIO,“ doplnil Stano Staško.

Diváci sa teda môžu tešiť na dynamické a interaktívne paralympijské štúdio, pri sledovaní ktorého sa dozvedia informácie z Tokia, zaujímavosti z histórie para športu, ale aj zo zákulisia života športovcov v Tokiu a najmä sa zabavia spolu s moderátormi štúdia. Všeobecné podmienky súťaží si môžete pozrieť tu.

Vysielame denne LIVE od 23. 8 do 5. 9 od 18.00 – 18.30 hod.

Sledujte naživo, alebo zo záznamu na YouTube, www.spv.tv a Facebook SPV

Fotogaléria

 

Ďakujeme partnerom

Hlavní partneri

Projekty podporili

Oficiálni partneri

Komunikačný partner

Automobilový partner

Hlavný mediálny partner

Mediálni partneri

Dodávatelia