Zobraziť štandardnú verziu stránky

Olympijský festival

10. – 13. 2. 2022 Areál zimných športov na Štrbskom Plese:

Po úspešnej letnej premiére prichádza ľadová edícia Olympijského festivalu na Štrbskom Plese, na ktorom bude rovnako ako v Šamoríne participovať aj Slovenský paralympijský výbor. Uskutoční sa v Areáli zimných športov od 10. do 13. februára. Areál ožije športom, zábavou a fandením slovenským športovcom na zimných olympijských hrách v Pekingu! Pripravili sme pre vás športové a kultúrne mestečko plné športových aktivít pre deti i dospelých. Vstup na festival je pre každého ZADARMO.

Spolu s Anastasiou Kuzminovou, Petrom Cmorikom a parahokejovou reprezentáciou Vás pozývame na Olympijský Festival do Areálu zimných športov na Štrbskom Plese:

TA3: O festivale v relácií Raňajky

Súčasťou športového mestečka bude korčuľovanie a ľadová plocha Slovenského paralympijského výboru

Návštevníci si budú môcť vyskúšať zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, biatlon, freeride a freestyle lyžovanie, snoubording, skialpinizmus, lezenie na ľadovej lezeckej stene, ale aj netradičný snežný volejbal. Na športoviskách budú na deti dozerať skúsení inštruktori a bývalí športovci.

Mapa areálu

Olympijský festival sa uskutoční v Areáli zimných športov na Štrbskom Plese. Hlavným cieľom je vytvoriť bezpečný festival, na ktorom si znovu užijeme šport a olympijskú atmosféru. Olympijský festival prebehne v súlade s platnými nariadeniami a opatreniami ÚVZ SR a RÚVZ. Tie budú platné podľa Covid semaforu pre danú lokalitu v čase konania festivalu. Covid opatrenia nájdete na tomto odkaze.

Sledujte nás na www.spv.tv, Facebook SPV a Instagrame

Ďakujeme partnerom