Zobraziť štandardnú verziu stránky

Paralympijský špeciál

Televízia TA3 v spolupráci so Slovenským paralympijským výborom spustila magazín s názvom Paralympijský špeciál. V dvadsaťminútovom formáte, ktorý je v premiérovom vydaní vysielaný vždy posledný štvrtok v mesiaci, privítame zaujímavých hostí z prostredia paralympizmu. Súčasťou relácie je aj rubrika Profil mesiaca a reportáže z aktuálnych podujatí.

Paralympijský špeciál 28.04.2022

Moderátorom Paralympijského špeciálu je športový redaktor Patrik Tkáč, ktorý má v oblasti športu dlhoročné skúsenosti. „V Paralympijskom špeciáli bližšie predstavujeme jednotlivých športovcov, divákom ponúkame aj ich príbehy a v neposlednom rade informujeme o ich výsledkoch a úspechoch.

Zimnými paralympijskými hrami v Pekingu sa rok našich zdravotne znevýhodnených športovcov rozhodne neskončil. V aprílovej časti relácie Paralympijský špeciál sa bližšie pozrieme na sezónu našich paraplavcov, egyptský úspech Borisa Trávnička či záver sezóny parahokejistov. Ako bonus Vám ponúkneme príbehy našich paralympijských obojživelníkov. Viac sa dozviete v relácii Paralympijský špeciál vo štvrtok o 18.00 na ta3.

Galéria

Archív: Paralympijský špeciál 24.02.2022

Vo februárovej časti relácie Paralympijský špeciál zosumarizujeme všetko podstatné, čo sa udialo posledné dni pred odletom do Pekingu. Pozrieme sa na záverečnú fázu prípravy paralyžiarov v Jasnej a reč bude aj o tom, aký program a čo všetko čaká našich paralympionikov po prílete do Číny. Hosťom moderátora Patrika Tkáča v štúdiu bude zástupca vedúceho slovenskej paralympijskej výpravy Peter Čaplický a v profile predstavíme paralyžiara Martina Franceho. Sledujte Paralympijský špeciál vo štvrtok o 22.35 hod. na ta3

Archív: Paralympijský špeciál 27.01.2022

Olympijské hry v Pekingu sa začínajú budúci týždeň, paralympijské v rovnakom dejisku presne o mesiac neskôr. Televízia TA3 v spolupráci so Slovenským paralympijským výborom už niekoľko týždňov mapuje prípravu našich paralympionikov na najväčší športový sviatok a inak tomu nebolo ani tento mesiac.

Archív: Paralympijský špeciál 30.12.2021

Naši paralympionici rozradosťovali v roku 2021 nielen seba a svojich fanúšikov, ale svojimi výsledkami zároveň robili aj skvelú reklamu našej krajine vo svete. Naši bočisti priniesli aj napriek absencii Samuela Andrejčíka z európskeho šampionátu tri cenné kovy.

Archív: Paralympijský špeciál 25.11.2021

Tento týždeň sa spustilo odpočítavanie 100 dní do zimnej paraolympiády v Pekingu. Pozreli sme sa však aj na to, čo zarezonovalo v letných športoch. Do štúdia sme si pozvali Františka Pitoňáka, trénera reprezentácie SR v curlingu na vozíku.

Archív: Paralympijský špeciál 28.10.2021

Tento týždeň sa spustilo odpočítavanie 100 dní do zimnej paraolympiády v Pekingu. Pozreli sme sa však aj na to, čo zarezonovalo v letných športoch. Do štúdia sme si pozvali Františka Pitoňáka, trénera reprezentácie SR v curlingu na vozíku.

Sledujte nás na www.spv.tv a Facebook SPV

Ďakujeme partnerom

Generálny partner SPT PEKING 2022