Zobraziť štandardnú verziu stránky

Najväčšie úspechy

Majstrovstvá sveta
Ostrava 2021 (Česká republika)
  • 8. miesto A kategória, Miroslav Stašák
  • 8. miesto A kategória, Miroslav Pastucha
  • 8. miesto A kategória, Marián Ligda
  • 8. miesto A kategória, Miloš Večerek
  • 8. miesto A kategória, Martin Joppa
  • 8. miesto A kategória, Peter Štít
  • 8. miesto A kategória, Slavomír Ferenčík
  • 8. miesto A kategória, Dávid Korman
  • 8. miesto A kategória, Peter Kaščák
  • 8. miesto A kategória, Erik Fojtík
  • 8. miesto A kategória, Eduard Lepáček
  • 8. miesto A kategória, Róbert Turic
Berlín 2021 (Nemecko)
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Miroslav Stašák
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Miroslav Pastucha
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Miroslav Kardoš
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Marián Ligda
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Miloš Večerek
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Martin Joppa
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Erik Fojtík
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Slavomír Ferenčík
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Dávid Korman
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Michal Hlinka
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Peter Štít
  • 2. miesto kvalifikačný turnaj, Eduard Lepáček
Berlín 2019 (Nemecko)
  • 2. miesto B kategória, Miroslav Pastucha
  • 2. miesto B kategória, Miroslav Stašák
  • 2. miesto B kategória, Marián Ligda
  • 2. miesto B kategória, Miloš Večerek
  • 2. miesto B kategória, Martin Joppa
  • 2. miesto B kategória, Peter Štít
  • 2. miesto B kategória, Slavomír Ferenčík
  • 2. miesto B kategória, Dávid Korman
  • 2. miesto B kategória, Peter Kaščák
  • 2. miesto B kategória, Erik Fojtík
  • 2. miesto B kategória, Eduard Lepáček
  • 2. miesto B kategória, Róbert Turic
Östersund, Švédsko 2015
  • 3. miesto B-skupina, Rauš Aleš
  • 3. miesto B-skupina, Erik Fojtík
  • 3. miesto B-skupina, Zanovit Marek
  • 3. miesto B-skupina, Marián Ligda
  • 3. miesto B-skupina, Miroslav Kardoš
  • 3. miesto B-skupina, Miroslav Pastucha
  • 3. miesto B-skupina, Miroslav Stašák
  • 3. miesto B-skupina, Peter Štít
  • 3. miesto B-skupina, Biath Stanislav
  • 5. miesto test, Rauš Aleš
  • 5. miesto test, Baláž Marián
  • 5. miesto test, Barbušová Oľga

Športovci:

Bývalí športovci:

Zmienky v médiach:

Ďakujeme partnerom

Generálny partner SPT PEKING 2022