Zobraziť štandardnú verziu stránky

Najväčšie úspechy

Paralympijské hry
ZPH Peking 2022 (Čína)
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Alexandra Rexová
  • 1. miesto superkombinácia, Henrieta Farkašová
  • 4. miesto zjazd, Haraus Miroslav
  • 5. miesto zjazd, Jakub Krako
  • 4. miesto zjazd, Alexandra Rexová
  • 3. miesto obrovský slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto slalom, Alexandra Rexová
ZPH Pjongčang 2018 (Južná Kórea)
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto obrovský slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto superkombinácia, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Jakub Krako
  • 1. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
  • 2. miesto slalom, Henrieta Farkašová
  • 2. miesto slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto obrovský slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto zjazd, Jakub Krako
  • 3. miesto super G, Haraus Miroslav
  • 5. miesto obrovský slalom, Marek Kubačka
  • 4. miesto obrovský slalom, Martin France
ZPH Soči 2014 (Rusko)
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto obrovský slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Jakub Krako
  • 2. miesto obrovský slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto zjazd, Haraus Miroslav
  • 3. miesto slalom, Henrieta Farkašová
  • 3. miesto slalom, Petra Smaržová
  • 4. miesto obrovský slalom, Martin France
  • 8. miesto obrovský slalom, Marek Kubačka
ZPH Vancouver 2010 (Kanada)
  • 1. miesto slalom, Jakub Krako
  • 1. miesto obrovský slalom, Jakub Krako
  • 1. miesto superkombinácia, Jakub Krako
  • 1. miesto obroský slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto superkombinácia, Henrieta Farkašová
  • 2. miesto super G, Jakub Krako
  • 2. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 3. miesto super G, Haraus Miroslav
  • 3. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
  • 3. miesto obrovský slalom, Petra Smaržová
  • 6. miesto super G, Petra Smaržová
  • 6. miesto superkombinácia, Petra Smaržová
  • 3. miesto super G, Haraus Miroslav
ZPH Turín 2006 (Taliansko)
  • 2. miesto super G, Dudáš Radomír
  • 11. miesto obrovský slalom, Marek Kubačka
  • 4. miesto obrovský slalom, Martin France
ZPH Salt Lake City 2002 (Spojené štáty americké)
  • 2. miesto slalom, Dudáš Radomír
  • 3. miesto obrovský slalom, Dudáš Radomír
  • 3. miesto slalom, Chlebáková Iveta
  • 3. miesto obrovský slalom, Chlebáková Iveta
  • 3. miesto slalom, Kopčík Štefan
  • 3. miesto slalom, Holík Norbert
ZPH Nagano 1998 (Japonsko)
  • 2. miesto obrovský slalom, Kopčík Štefan
  • 2. miesto slalom, Kopčík Štefan
  • 2. miesto obrovský slalom, Miština Jozef
  • 2. miesto slalom, Miština Jozef
  • 2. miesto slalom, Ďurčan Róbert
  • 3. miesto zjazd, Kopčík Štefan
  • 3. miesto super G, Kopčík Štefan
  • 3. miesto zjazd, Miština Jozef
  • 3. miesto super G, Miština Jozef
ZPH Lillehammer 1994 (Nórsko)
  • 2. miesto zjazd, Miština Jozef
  • 2. miesto obrovský slalom, Miština Jozef
  • 2. miesto slalom, Miština Jozef
  • 3. miesto super G, Miština Jozef
  • 3. miesto slalom, Mišunová Marcela
Majstrovstvá sveta
Lillehammer 2022 (Nórsko)
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto Super G, Henrieta Farkašová
  • 3. miesto superobrovský slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto superkombinácia , Haraus Miroslav
  • 3. miesto zjazd, Jakub Krako
  • 3. miesto slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto zjazd, Haraus Miroslav
  • 2. miesto obrovský slalom, Henrieta Farkašová
  • 2. miesto , Paraalpské lyžovanie
Kranjska Gora 2019 (Slovinsko)
  • 1. miesto obrovský slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto slalom, Marek Kubačka
  • 3. miesto obrovský slalom, Paraalpské lyžovanie
  • 3. miesto zjazd, Jakub Krako
  • 3. miesto superobrovský slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
  • 2. miesto superkombinácia, Jakub Krako
  • 2. miesto super G, Jakub Krako
  • 2. miesto slalom, Haraus Miroslav
Tarvisio 2017 (Taliansko)
  • 1. miesto obrovský slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto superkombinácia, Henrieta Farkašová
  • 2. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 2. miesto superobrovský slalom, Jakub Krako
  • 3. miesto slalom, Jakub Krako
  • 3. miesto superkombinácia, Jakub Krako
  • 3. miesto zjazd, Haraus Miroslav
Panorama Mountain 2015 (Kanada)
  • 1. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
  • 2. miesto slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto zjazd, Haraus Miroslav
  • 3. miesto superobrovský slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto , Paraalpské lyžovanie
La Molina 2013 (Španielsko)
  • 1. miesto slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 2. miesto slalom, Haraus Miroslav
  • 2. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
Sestriére 2011 (Taliansko)
  • 1. miesto slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto obrovský slalom, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto superkombinácia, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto slalom, Petra Smaržová
  • 2. miesto obrovský slalom, Petra Smaržová
  • 2. miesto obrovský slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto superkombinácia, Jakub Krako
  • 3. miesto súťaž tímov, Martin France
  • 3. miesto súťaž tímov, Henrieta Farkašová
  • 3. miesto súťaž tímov, Jakub Krako
Kangwon 2009 (Južná Kórea)
  • 1. miesto zjazd, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto super G, Henrieta Farkašová
  • 1. miesto slalom, Jakub Krako
  • 1. miesto , Paraalpské lyžovanie
  • 2. miesto superkombinácia, Henrieta Farkašová
  • 3. miesto zjazd, Martin France
  • 2. miesto obrovský slalom, Jakub Krako
  • 2. miesto superkombinácia, Jakub Krako
  • 3. miesto slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto super G, Haraus Miroslav
Pjongčang 2009 (J. Kórea)
  • 2. miesto superkombinácia, Jakub Krako
  • 2. miesto obrovský slalom, Jakub Krako
  • 3. miesto slalom, Haraus Miroslav
  • 3. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
Wildschönau 2004 (Rakúsko)
  • 3. miesto slalom, Martin France
Európsky pohár
Záhreb 2019 (Chorvátsko)
  • 3. miesto , Vanesa Gašková
Jasná 2019
  • 2. miesto , Vanesa Gašková
  • 3. miesto , Vanesa Gašková
Lenk 2012 (Švajčiarsko)
  • 1. miesto obrovský slalom, Marek Kubačka
Svetový pohár
Thredbo 2013 (Austrália)
  • 3. miesto obrovský slalom, Marek Kubačka

Športovci:

Bývalí športovci:

Zmienky v médiach:

Ďakujeme partnerom

Generálny partner SPT PEKING 2022