Zobraziť štandardnú verziu stránky

Najväčšie úspechy

Európsky pohár
Lenk 2012 (Švajčiarsko)
  • 1. miesto obrovský slalom, Kubačka Marek
Majstrovstvá sveta
Kranjská Gora 2019 (Slovisko)
  • 1. miesto obrovský slalom, Farkašová Henrieta
  • 3. miesto obrovský slalom, Smaržová Petra
La Molina 2013 (Španielsko)
  • 1. miesto slalom, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto zjazd, Farkašová Henrieta
  • 2. miesto slalom, Haraus Miroslav
  • 2. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
Sestriere 2011 (Taliansko)
  • 1. miesto slalom, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto obrovský slalom, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto zjazd, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto superkombinácia, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto slalom, Krako Jakub
  • 2. miesto slalom, Smaržová Petra
  • 2. miesto obrovský slalom, Smaržová Petra
  • 2. miesto obrovský slalom, Krako Jakub
  • 2. miesto superkombinácia, Krako Jakub
  • 3. miesto súťaž tímov, France Martin
  • 3. miesto súťaž tímov, Farkašová Henrieta
Kangwon 2009 (Južná Kórea)
  • 1. miesto zjazd, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto super G, Farkašová Henrieta
  • 2. miesto superkombinácia, Farkašová Henrieta
  • 3. miesto zjazd, France Martin
Wildschönau 2004 (Rakúsko)
  • 3. miesto slalom, France Martin
Paralympijské hry
ZPH Pjongčang 2018 (Južná Kórea)
  • 1. miesto zjazd, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto obrovský slalom, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto super G, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto superkombinácia, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto super G, Krako Jakub
  • 1. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
  • 2. miesto slalom, Farkašová Henrieta
  • 2. miesto slalom, Krako Jakub
  • 2. miesto obrovský slalom, Krako Jakub
  • 2. miesto zjazd, Krako Jakub
  • 3. miesto super G, Haraus Miroslav
ZPH Soči 2014 (Rusko)
  • 1. miesto zjazd, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto obrovský slalom, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto super G, Krako Jakub
  • 2. miesto obrovský slalom, Krako Jakub
  • 2. miesto zjazd, Haraus Miroslav
  • 3. miesto slalom, Farkašová Henrieta
  • 3. miesto slalom, Smaržová Petra
  • 8. miesto obrovský slalom, Kubačka Marek
ZPH Vancouer 2010 (Kanada)
  • 1. miesto slalom, Krako Jakub
  • 1. miesto obrovský slalom, Krako Jakub
  • 1. miesto superkombinácia, Krako Jakub
  • 1. miesto obroský slalom, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto super G, Farkašová Henrieta
  • 1. miesto superkombinácia, Farkašová Henrieta
  • 2. miesto super G, Krako Jakub
  • 2. miesto zjazd, Farkašová Henrieta
  • 3. miesto super G, Haraus Miroslav
  • 3. miesto superkombinácia, Haraus Miroslav
  • 3. miesto obrovský slalom, Smaržová Petra
  • 6. miesto super G, Smaržová Petra
  • 6. miesto superkombinácia, Smaržová Petra
ZPH Turín 2006 (Taliansko)
  • 2. miesto super G, Dudáš Radomír
  • 11. miesto obrovský slalom, Kubačka Marek
ZPH Salt Lake City 2002 (Spojené štáty americké)
  • 2. miesto slalom, Dudáš Radomír
  • 3. miesto obrovský slalom, Dudáš Radomír
  • 3. miesto slalom, Chlebáková Iveta
  • 3. miesto obrovský slalom, Chlebáková Iveta
  • 3. miesto slalom, Kopčík Štefan
  • 3. miesto slalom, Holík Norbert
ZPH Nagano 1998 (Japonsko)
  • 2. miesto obrovský slalom, Kopčík Štefan
  • 2. miesto slalom, Kopčík Štefan
  • 2. miesto obrovský slalom, Miština Jozef
  • 2. miesto slalom, Miština Jozef
  • 2. miesto slalom, Ďurčan Róbert
  • 3. miesto zjazd, Kopčík Štefan
  • 3. miesto super G, Kopčík Štefan
  • 3. miesto zjazd, Miština Jozef
  • 3. miesto super G, Miština Jozef
ZPH Lillehammer 1994 (Nórsko)
  • 2. miesto zjazd, Miština Jozef
  • 2. miesto obrovský slalom, Miština Jozef
  • 2. miesto slalom, Miština Jozef
  • 3. miesto super G, Miština Jozef
  • 3. miesto slalom, Mišunová Marcela
Svetový pohár
Thredbo 2013 (Austrália)
  • 3. miesto obrovský slalom, Kubačka Marek

Športovci:

Bývalí športovci:

Zmienky v médiach:

Ďakujeme partnerom