Zobraziť štandardnú verziu stránky

Najväčšie úspechy

Paralympijské hry
PH 2020 TOKIO
  • 1. miesto stíhacie preteky na 4000 m, dráhová cyklistika, Metelka Jozef
  • 1. miesto cestné preteky, časovka, Kuril Patrik
  • 2. miesto cestná preteky, časovka, Metelka Jozef
  • 3. miesto časovka na 1000 m s pevným štartom, dráhová cyklistika, Metelka Jozef
  • 4. miesto časovka na 16 km, handbike, Oroszová Anna
PH 2016 RIO
  • 1. miesto 4000 m, Metelka Jozef
  • 1. miesto časovka , Metelka Jozef
  • 2. miesto 1 km s pevným štartom, Metelka Jozef
  • 3. miesto časovka, Kuril Patrik
  • 4. miesto cestné preteky, Kuril Patrik
PH 2012 LONDÝN
  • 3. miesto cestné preteky (pilot: Róbert Mitošinka), Janovjak Vladislav
  • 7. miesto handbike, časovka, Oroszová Anna
PH 2008 PEKING
  • 2. miesto cestné preteky, Tureček Rastislav
PH 2004 ATÉNY
  • 1. miesto cestný pretek, Tureček Rastislav
  • 2. miesto handbike, časovka, Tureček Rastislav
PH 2000 SYDNEY
  • 1. miesto dráhová paracyklistika (1 km s pevným štartom), Kaufman Radovan
  • 3. miesto šprint, Szojka Ján
Majstrovstvá Európy
Schwanenstadt 2021 (Rakúsko)
  • 1. miesto cestné preteky, Oroszová Anna
  • 1. miesto časovka, Oroszová Anna
Alkmaar 2005 (Holandsko)
  • 2. miesto dráha, šprint (pilot: Gabriel Jonášek), Janovjak Vladislav
  • 2. miesto časovka, Tureček Rastislav
  • 3. miesto cestný pretek, Tureček Rastislav
Majstrovstvá sveta
Estoril 2021 (Portugalsko)
  • 1. miesto cestné preteky, Kuril Patrik
Milton 2020 (Kanada)
  • 1. miesto dráhová cyklistika, Metelka Jozef
  • 1. miesto scratch, Metelka Jozef
Emmen 2019 (Holandsko)
  • 1. miesto cestné preteky, časovka, Metelka Jozef
  • 2. miesto handbike, časovka, Oroszová Anna
  • 3. miesto cestné preteky, Kuril Patrik
  • 8. miesto časovka, Strečko Ondrej
Maniago 2018 (Taliansko)
  • 1. miesto cestné preteky, časovka, Metelka Jozef
Pietermaritzburg 2017 (Juhoafrická republika)
  • 1. miesto cestné preteky, časovka, Metelka Jozef
  • 2. miesto cestné preteky, Oroszová Anna
  • 3. miesto časovka, Oroszová Anna
Nottwil 2015 (Švajčiarsko)
  • 1. miesto cestné preteky, Kuril Patrik
  • 3. miesto časovka, Kuril Patrik
Apeldoorn 2015 (Holandsko)
  • 1. miesto 4 km stíhacie preteky, Metelka Jozef
  • 2. miesto 1 km s pevným štartom, Metelka Jozef
Greenville 2014 (Spojené štáty americké)
  • 2. miesto časovka, Metelka Jozef
Aquascaliantes 2014 (Mexiko)
  • 1. miesto stíhacie preteky, Metelka Jozef
  • 2. miesto 1 km s pevným štartom, Metelka Jozef
  • 2. miesto Scratch, Metelka Jozef
Roskilde 2011 (Dánsko)
  • 2. miesto časovka, Matičková Simona
  • 3. miesto cestné preteky (pilot: Róbert Mitošinka), Janovjak Vladislav
  • 3. miesto cestný pretek, Matičková Simona
Baie-Comeau 2010 (Kanada)
  • 2. miesto cestné preteky (pilot: Róbert Mitošinka), Janovjak Vladislav
Bogogno 2009 (Taliansko)
  • 3. miesto časovka, Oroszová Anna
Bordeaux 2007 (Francúzsko)
  • 2. miesto pretek jednotlivcov, Chlebo Patrik
  • 2. miesto cestné preteky (pilot: Róbert Mitošinka), Janovjak Vladislav
Montreux 2006 (Švajčiarsko)
  • 2. miesto cestný pretek, Tureček Rastislav
Európsky pohár
Švajčiarsko 2005
  • 1. miesto cestný pretek, Chlebo Patrik
Nemecko 2005
  • 1. miesto cestné preteky, Chlebo Patrik
Svetový pohár
Maniago 2017 (Taliansko)
  • 7. miesto cestné preteky, Strečko Ondrej
Yverdon-les-Bains 2015 (Švajčiarsko)
  • 1. miesto časovka, Metelka Jozef
Maniago 2015 (Taliansko)
  • 1. miesto cestné preteky, Metelka Jozef
  • 1. miesto časovka, Metelka Jozef
Pietermaritzburg 2015 (Juhoafrická republika)
  • 1. miesto cestné preteky, Metelka Jozef
  • 2. miesto časovka, Metelka Jozef
Elzach 2015 (Nemecko)
  • 1. miesto cestné preteky, Metelka Jozef
Segovia 2014 (Španielsko)
  • 1. miesto časovka, Metelka Jozef

Športovci:

Bývalí športovci:

Zmienky v médiach:

Ďakujeme partnerom