Zobraziť štandardnú verziu stránky

Najväčšie úspechy

Paralympijské hry
PH 2020 TOKIO
  • 1. miesto jednotlivci BC 4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC 4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC 4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC 4, Strehársky Martin
PH 2016 RIO
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
  • 2. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 9. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
  • 10. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 10. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 10. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
  • 10. miesto tímy BC1/BC2, Ďurdinová Lenka
PH 2012 LONDÝN
  • 8. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
  • 8. miesto páry BC4, Strehársky Martin
  • 10. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
PH 2004 ATÉNY
  • 4. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
  • 4. miesto páry BC4, Strehársky Martin
  • 4. miesto jednotlivci BC4, Strehársky Martin
Majstrovstvá Európy
Sevilla 2019 (Španielsko)
  • 1. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC4, Strehársky Martin
  • 3. miesto jednotlivci BC4, Balcová Michaela
  • 3. miesto jednotlivci BC1, Král Tomáš
  • 8. miesto jednotlivci BC2, Kurilák Rastislav
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Kudláčová Kristína
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Kurilák Rastislav
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
Povoa de Varzim 2017 (Portugalsko)
  • 1. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 1. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 1. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
  • 2. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
  • 3. miesto jednotlivci BC1, Král Tomáš
  • 4. miesto jednotlivci BC4, Balcová Michaela
Guildford 2015 (Anglicko)
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
Guimaraes 2013 (Portugalsko)
  • 1. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 3. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 3. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
Povoa de Varzim 2005 (Portugalsko)
  • 5. miesto páry BC4, Strehársky Martin
  • 5. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
Svetový pohár
Montreal 2019 (Kanada)
  • 3. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
Dubaj 2018 (Spojené arabské emiráty)
  • 3. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto Páry BC4, Balcová Michaela
Povoa de Varzim 2018 (Portugalsko)
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC4, Strehársky Martin
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Kudláčová Kristína
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Kurilák Rastislav
Kansas City 2017 (Spojené štáty americké)
  • 3. miesto tím BC1/BC2, Kurilák Rastislav
  • 8. miesto jednotlivci BC2, Kurilák Rastislav
Povoa de Varzim 2016 (Portugalsko)
  • 1. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 3. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
Dubaj 2016 (Spojené arabské emiráty)
  • 3. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
Montreal 2016 (Kanada)
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
  • 3. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 3. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 3. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
Santiago de Cali 2015 (Kolumbia)
  • 1. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 1. miesto tímy BC1/BC2, Krako Jakub
  • 1. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
  • 3. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto páry BC4, Ďurkovič Róbert
Povoa de Varzim 2014 (Portugalsko)
  • 1. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
  • 3. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
Montreal 2014 (Kanada)
  • 2. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 2. miesto jednotlivci BC1, Mezík Róbert
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
Európsky pohár
Záhreb 2019 (Chorvátsko)
  • 1. miesto jadnotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC4, Strehársky Martin
Poznaň 2018 (Poľsko)
  • 1. miesto jednotlivci BC4, Andrejčík Samuel
  • 2. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 2. miesto tímy BC1/BC2, Kurilák Rastislav
Poznaň 2017 (Poľsko)
  • 1. miesto jednotlivci BC1, Mezík Róbert
  • 3. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 3. miesto páry BC4, Balcová Michaela
Saint Cugat 2015 (Španielsko)
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
Hammar 2011 (Nórsko)
  • 2. miesto jednotlivci BC2, Král Tomáš
  • 3. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
Majstrovstvá sveta
Liverpool 2018 (Anglicko)
  • 1. miesto páry BC4, Andrejčík Samuel
  • 1. miesto páry BC4, Balcová Michaela
  • 1. miesto páry BC4, Strehársky Martin
  • 4. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
Peking 2014 (Čína)
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Mezík Róbert
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Král Tomáš
  • 4. miesto tímy BC1/BC2, Nagy Jakub
  • 7. miesto jednotlivci BC2, Mezík Róbert
Rio de Janeiro 2006 (Brazília)
  • 5. miesto jednotlivci BC4, Strehársky Martin

Športovci:

Zmienky v médiach:

Ďakujeme partnerom